گرامی‌داشت روز جهانی کارگر

پیام نهاله نراقی به مناسبت روز کارگر

پیام سرکار خانم نهاله نراقی در بزرگداشت روز جهانی کارگر و تقدیر از تلاش‌های بی دریغ کارگران شریف مجموعه

اول ماه مه روز جهانی کارگر، فرصتی مغتنم برای ارج نهادن و پاسداشت کوشش‌ها و خدمات بی دریغ کارگران شریف و پرتلاشی است که بی گمان، سهم منحصر به فردی در پیشرفت‌ها و توفیقات بخش‌های مختلف صنعتی و تولیدی دارند.

قدرشناسی و پاسداشت تلاش‌ها و منزلت والای این همکاران عزیز که گردش چرخ های عظیم صنعت و برقراری بسیاری از عرصه‌های تولیدی و خدماتی در گرو اندیشه سترگ و بازوی توانای آنهاست، البته منحصر به یک روز نیست.

در خانواده بزرگ اکتوور که بر پایه ارزش‌های متعالی انسانی و فرهنگی شکل گرفته و نیروی انسانی متخصص و مسوول، توانمند و پرنشاط، محور همه فعالیت‌هاست، تامین رفاه و آسایش حداکثری و رفع دغدغه‌های معیشتی همکاران عزیز کارگر، همواره مهمترین اولویت مدیریت مجموعه بوده است. رویکردی که حفظ و استمرار آن، بزرگترین ضامن بقا و توفیقات آتی خانواده بزرگ ما خواهد بود.

در روزی که به نام پرافتخار کارگر مزین شده، ضمن تبریک به تمامی کارگران شریف و سختکوش خصوصا تلاشگران صنعت داروی ایران، دست یک یک همکاران عزیز کارگر در اکتوور را به گرمی می فشارم و سلامتی، سرافرازی و توفیقات روزافزون فردفرد شما را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.